top of page
5.png

BLADE 1000

ARAZi SENİN OYUN ALANIN.

36.png
BAROSSA HOMEPAGE (18).png

SÜRÜŞÜNÜ GELİŞTİR

BLADE 1000 Barossa ATV'lerinin amiral gemisi klasmanındaki en yeni nesil modelidir. BLADE 1000'in motor kısmı alt deivlerdeki torku artırmak ve daha doğrusal bir güç eğrisi vermek üzere özel olarak tasarlandı ve yeniden profillendirilmiş eksantrik milleri ile donatıldı. Bu yetkinlikler sürücüye tüm sürüş koşullarında daha fazla kullanılabilir tork sağlıyor, BLADE 1000'i ister arazide ister kırsal alanda turlarken kullanın, o en iyisi.

Üstün arazi aracı BLADE 600 ile ister yol isterseniz en zorlu parkurlarla mücadele edin. TGB Patentli arka diferansiyel kitleme sistemi ihtiyaçlarınıza uyacak 4 konfigürasyonlu aktarmaya erişebilirsiniz, bu da BLADE 600'ü her kullanıcı için mükemmel bir oyuncak haline getiriyor. Yol, arazi ve hız farketmeden BLADE 600 ihtiyaç duyduğunuz anda frenleme sistemi size çok net cevaplar veriyor. Tüm çekiş sisteminde bulunan piston kaliperleri sayesinde limitleri zorlarken güvende hissedin.

ARAZİNİN HAKİMİ

Tüm sürücüler için olağanüstü konfor ve yetenek. BLADE 1000 her arazide veya mevsimde performans gösterecek şekilde üretildi, her türlü işe veya arazi kullanımına uyarlanabilir. 83 Beygirlik V-Twin motoru ile BLADE 1000 karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun araziye hükmeder. 4 zamanlı sıvı soğutmalı motor, olağannüstü performans, yüksek hızı ve düşük devir torkunu en üst seviyede sunar. TGB tarafından üretilmiş CVT şanzıman sistemi elektronik yakıt enjeksiyon sistemi ile birleştiğinde sorunsuz ve anında gücü garanti eder. TGB patenetli arka diferansiyel kitleme sistemi ile ihtiyaçlarınıza uyacak 4 konfigürasyonlu güç aktarma isstemi araziyi oyun alanınız haline getirir.

display.jpg
felge.jpg

KONTROL
SENİN ELİNDE

3 modlu hidrolik direksiyonu yüksek, alçak ya da kapatma özelliğiyle BLADE 1000, sürücüye tam kontrol verir. BLADE 1000'in TFT Ekranı hangi işlevlerin sizin için en önemli olduğunu gösterecek şekilde özelleştirebilir, araç geçmişinizi ve verilerinizi kolayca takip edebilir ya da 2  veya 4 çeker, hidrolik direksiyon konfigürasyonunda nerede olduğunuzu bir bakışta görebilirsiniz. Çift kollu 8,6 inç hareketli ön süspansiyon ve çift kollu 10,4 inç devrilme önleyici arka süspansiyonla donatılan BLADE 1000, konforlu bir sürüş sırasında en zorlu arazi koşullarının üstesinden kolaylıkla gelmenizi sağlar.

teknİk Özellİk

Yakıt Kapasitesi
23lt
Şanzıman
V-Belt CVT otomatik
Maksimum Tork
89.9N.m/5500rpm
Maksimum Güç
62Kw(83Hp)/7000rpm
Silindir
Çift Silindir
Ateşleme
Electric
Sele Yüksekliği
1340mm
Ön Fren
Disk(ABS),HYDR fren merkezi
Arka Fren
Disk(ABS),HYDR fren merkezi
Ağırlık
558 kg
Motor Tipi
SOHC V - Twin
Motor Hacmi
997cc
Ön Lastik
14" XTC Alüminyum
Arka Lastik
14" XTC Alüminyum
Ekran
TFT Ekran
bottom of page