top of page
8.png

BLADE 600

SINIRLARI AŞ, MACERAYI YAKALA.

37.png
TGB_Blade_600_Feel_The_Thrill_6_ATV_Vehicle.webp

TAM KAPASİTELİ AKTARMA

Üstün arazi aracı BLADE 600 ile ister yol isterseniz en zorlu parkurlarla mücadele edin. TGB Patentli arka diferansiyel kitleme sistemi ihtiyaçlarınıza uyacak 4 konfigürasyonlu aktarmaya erişebilirsiniz, bu da BLADE 600'ü her kullanıcı için mükemmel bir oyuncak haline getiriyor. Yol, arazi ve hız farketmeden BLADE 600 ihtiyaç duyduğunuz anda frenleme sistemi size çok net cevaplar veriyor. Tüm çekiş sisteminde bulunan piston kaliperleri sayesinde limitleri zorlarken güvende hissedin.

İHTİYACINIZ
OLAN GÜÇ

44,8 Beygirlik motora sahip olan BLADE 600, karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun alana hakim olma kapasitesine sahip. 4 zamanlı, sıvı soğutmalı motor, olağanüstü performans, yüksek hızlanma ve alt devir torkunu yüksek derecede sunuyor. TGB tarafından tasarlanıp üretilmiş CVT şanzıman elektronik yakıt sistemiyle birlikte sorunsuz ve anında gücü garanti ediyor.

TGB_Blade_600_Feel_The_Thrill_1_ATV_Vehicle.webp
TGB_Ride.webp

ÜSTÜN
DONANIM

3 modlu hidrolik direksiyonu yüksek, alçak ya da kapatma özelliğiyle BLADE 600, sürücüye tam kontrol verir. BLADE 600'ün TFT Ekranı hangi işlevlerin sizin için en önemli olduğunu gösterecek şekilde özelleştirebilir, araç geçmişinizi ve verilerinizi kolayca takip edebilir ya da 2  veya 4 çeker, hidrolik direksiyon konfigürasyonunda nerede olduğunuzu bir bakışta görebilirsiniz. Çift kollu 8,6 inç hareketli ön süspansiyon ve çift kollu 9,4 inç devrilme önleyici arka süspansiyonla donatılan BLADE 600, konforlu bir sürüş sırasında en zorlu arazi koşullarının üstesinden kolaylıkla gelmenizi sağlar.

teknİk Özellİk

Yakıt Kapasitesi
18 Litre
Şanzıman
V-Belt CVT otomatik
Maksimum Tork
46.5N.m/5500rpm
Maksimum Güç
(44.8Hp)/7000rpm
Silindir
Tek Silindir
Ateşleme
Electric
Sele Yüksekliği
1290mm
Ön Fren
Disk(ABS),HYDR fren merkezi
Arka Fren
Disk(ABS),HYDR fren merkezi
Ağırlık
440 kg
Motor Tipi
SOHC
Motor Hacmi
561cc
Ön Lastik
12''Jantlar
Arka Lastik
12''Jantlar
Ekran
TFT Ekran
bottom of page