top of page
2.png

JEDI

GÜCÜN VE ESTETİĞİN BULUŞTUĞU YER.

759A6544.JPG

FÜTÜRİSTİK
TASARIM

Sanat Eseri tanımlarına uyan, şık ve nadide bir model olan JEDI,  fütüristik tasarımı ile yoldaki agresif görünüşünü koruyor. Sizi geleceğe yaklaştırmakla kalmayıp yarışçı ruhunu tam anlamıyla hissettirecek. Depo yanlarında bulunan eşsiz Barossa ledleri herkesin gözlerini kamaştıracak.

YENİLİKÇİ
DONANIM

Tanımının altında yenilikçi donanımlara sahip JEDI tam renkli TFT Ekranı ile size sürüş esnasında tam kontrol olanağı sağlarken telefon yansıtma özelliği ile de kolaylık sağlayacak. Anahtarsız Çalıştırma sistemi ile sizi büyük bir yükten kurtaracak. Michelin lastiklerle donatılmış bu sanat eseri maksimum güvenliği brembo kaliperleri ile tamamlıyor.

759A6546.JPG
759A6540.JPG

TÜM GÖZLER
ÜZERİNDE

Tarzı, teknolojisi ve görünüşü ile herkesin gözleri sizln üzerinizde olacak. JEDI sandığınız kadar sakin olmayabilir, agresif ve bir o kadar da eşsiz duruşu sürücüsünü yansıtmakta büyük bir rol oynuyor. BAROSSA'nın seçkin modelleri sizin ne kadar nitelikli olduğunuzu hatırlacak şekilde tasarlandı. Vizyon anlamında öncü olan JEDI ile siz de nicelikte değil nitelikte önem kazanın.

teknİk Özellİk

Yakıt Kapasitesi
14 Litre
Şanzıman
Ön Amortisörler Ters Maşa
Maksimum Tork
67N.m/7000rpm
Maksimum Güç
50.5Kw(67.5Hp)/8500
Silindir
Paralel Çift Silindir
Ateşleme
Electric
Sele Yüksekliği
810mm
Ön Fren
Disk(ABS),Brembo fren merkezi
Arka Fren
Disk(ABS),Brembo fren merkezi
Ağırlık
206 kg
Motor Tipi
4 Zamanlı Sıvı Soğutmalı
Motor Hacmi
730cc
Ön Lastik
120/70-R17(Michelin)
Arka Lastik
180/55-R17(Michelin)
Ekran
TFT Ekran Led Aydınlatma
bottom of page